Пінопласт (ПСБ-С)

Пінополістирол (пінопласт) ПСБ-С - тепло- і звукоізоляційний матеріал, застосовується в будівництві на протязі вже більше 50 років. За цей час він зарекомендував себе як найбільш економічний, зручний в застосуванні матеріал, що володіє мінімальною теплопровідністю і водопоглинанням.

Упаковка СПС

Лотки і підкладки з спіненого полістиролу користуються незмінним попитом і в мережах супермаркетів - для індивідуальної розфасовки вагових продуктів харчування. Цей матеріал морозостійкий і ідеально підходить в якості упаковки під заморожувані напівфабрикати.

Екструзійний пінополістирол (XPS)

Екструзійний пінополістирол або ХРS - жорсткий спінений матеріал з замкнуто-комірчастою структурою. Поряд з нульовою капиллярностью і малим водопоглинанням (менше 0,2 об.%), Екструзійний пінополістирол (завдяки своїй структурі) має надзвичайно високою міцністю на стиск

Термоконтейнер (термос) "Холодок"

ТМ «Полімер-Акація» представляє Вашій увазі новинку термоконтейнер для харчових продуктів "ХОЛОДОК". Він ідеально виконує функцію термоса, тривалий час зберігаючи потрібну температуру Ваших продуктів.

Торгова марка «Полімер-Акація» з'явилася на ринку України у 2000 р.

На сьогоднішній день колектив підприємства складається з кваліфікованих фахівців у галузі переробки полімерів. Протягом багатьох років ми успішно надаємо якісний продукт вітчизняного виробництва. Замовниками нашої продукції є провідні будівельні компанії, приватні особи і торгівельні організації.
Вверх